довіртесь професіоналам

Прокладання зовнішніх трубопроводів зі стальних і поліетиленових труб

      

Основним напрямом діяльності ТОВ “Будівельна компанія “Промспецмонтаж” є прокладання зовнішніх трубопроводів (інженерних мереж):

– об’єктів промислового призначення;

– об’єктів комерційного призначення;

– багатоповерхових житлових комплексів.

При виконанні монтажних робіт з прокладання інженерних мереж ми використовуємо сучасні  технології, спеціалізований інструмент.

Разом все це і забезпечує високу якість і тривалу надійність кожної з систем, змонтованих досвідченими фахівцями нашої фірми на будь-якому будівельному об’єкті. Всі роботи з монтажу і ремонту ведуться в суворій відповідності з проектом і відповідними будівельними нормами. На кожен виконаний об’єкт ми даємо гарантію.

Для Вас ми можемо побудувати:

      

1. Водопровід

Монтаж водопроводу – необхідний при будівництві будь-якої будівлі житлового або промислового призначення. Наші монтажники готові виконати роботи з прокладання водопровідних мереж як траншейним так і безтраншейним способами, з підключенням колодязів та колекторів – саме так, як передбачено проектом замовника.  Практика показала, що найбільш оптимальним на сьогоднішній день при будівництві зовнішніх водопроводів є використання труб ПНД (поліетилен низького тиску) марки поліетилену PE 100 як для питної, так і для технічної води. Ці труби не ржавіють, мають робочий тиск до 16 атмосфер, досить міцні, відмінно переносять цикли замерзання. Хоча ми працюємо і зі сталевими трубами, виконуємо ізоляційні роботи, монтуємо будь-яку запірну, регулюючу арматуру, пожежні гідранти тощо.

  

2. Газопровід

    

Ми виконуємо:

• будівництво зовнішніх газопроводів міст і населених пунктів, включаючи міжселищні газопроводи; 

• монтаж з’єднувальних частин та деталей; запірної арматура; 

• влаштування засобів захисту від корозії (пасивної, активної); 

• монтаж газорегуляторних пунктів.

Фахівці нашої компанії виконають всю роботу з будівництва газопроводів всіх діаметрів з стальних або поліетиленових труб. По закінченню робіт ми проведемо необхідні випробування газопроводу, оформимо виконавчу документацію. Ми маємо ліцензію та усі дозвола на виконання даних робіт.

3. Теплові мережі

Теплові мережі – система трубопроводів для доставки гарячої води, її розподілу від централізованого або внутрішньобудинкового джерела тепла до споживача. Теплові мережі – це найскладніша складова інженерних мереж. Надійна і довга безвідмовна робота теплової мережі може бути забезпечена при високопрофесійному виконанні монтажних робіт і застосуванні якісних комплектуючих виробів і матеріалів. 

Прокладку тепломереж ми виконуємо усіма відомими способами: канально, безканально, по опорах над землею. Будівництво теплотраси вимагає від компанії, що займається цим видом робіт, наявності достатньої матеріально-технічної бази, кваліфікованих фахівців, досвідчених будівельників і робітників. 

Більшість трубопроводів на сьогодні будуються безканальним методом з використанням трубопроводів в ППУ ізоляції (труби сталеві теплоізольовані пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці). Це забезпечує високу стійкість до втрат тепла і тривалий термін експлуатації теплової мережі.

4. Каналізацію

При сучасному рівні цивілізації неможливо уявити собі будинок без системи каналізації. Прокладка каналізації – необхідна практично в будь-якій будівлі, де є інженерні комунікації. Компанія ТОВ “БК “Промспецмонтаж”  здійснює монтажні роботи систем каналізації та водовідведення для промислових об’єктів і  житлових будівель.

Також ми виконуємо монтаж, пусконалагоджувальні роботи очисних споруд, жироуловлювачів українських та закордонних виробників.