Ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг з установки систем водопостачання у вашому приватному будинку. 

Роботи з влаштування системи водопостачання приватного будинку можна розділити на кілька етапів:

 Визначення джерела водопостачання. 

Джерелом водопостачання будинку може бути свердловина, колодязь, а також мережі центрального водопостачання.

 Прокладка зовнішнього трубопроводу (детальніше читайте в розділі “Прокладання зовнішніх трубопроводів зі стальних і поліетиленових труб“). 

 Монтаж системи водоочищення та водопідготовки. 

 Монтажні роботи з розведення труб водопостачання і підключення сантехнічних приладів.

Ми гарантуємо нашим замовникам якісне виконання всіх видів робіт з монтажу системи водопостачання. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, оснащені необхідним сучасним обладнанням, володіють достатнім досвідом роботи в цій сфері і здатні впоратися з будь-яким поставленим завданням.

Останні роботи:


Система очистки води (водопідготовка)

Як правило, вода в будинок поступає з свердловини, криниці або з селищного водопроводу.

Вода зі свердловини вимагає більш ретельного очищення.          

Cистеми очищення води зі свердловини підбираються згідно з показаннями хімічного аналізу і потреби в очищеній воді. Фільтри та системи очистки води компонується з набору окремих фільтрів і включає в себе кілька технологічних етапів: попереднього очищення, знезалізнення, пом’якшення, тонкої очистки, знезараження та питного водопостачання.

Системи очистки води працюють автоматично.

 

Етапи очистки води в системах водопідготовки

Схематично – це виглядає так.

 

1 етап – попередня очистка

 

З води видаляються механічні домішки (пісок, окалина тощо), які в свою чергу можуть стати причиною пошкодження подальших фільтрів або сантехнічних приладів, змішувачів і іншої запірно-розподільної арматури.

В якості фільтрів попереднього очищення використовуються сітчасті фільтри або патронні фільтри.

В сітчастих фільтрах застосовуються вкладиші зі сталевої нержавіючої сітки з
розміром осередків 20-500 мкм.

В патронних фільтрах застосовуються різні змінні картриджі, виготовлені з
нетканого поліестеру, целюлози, спіненого поліпропілену, поліпропіленової нитки або їх комбінації. Перевагою сітчастих фільтрів є відсутність витратних
матеріалів при експлуатації. Тобто для відновлення фільтруючої здатності фільтра при забруднення, необхідно його промити, в той час як в патронному фільтрі картридж доведеться замінити новим. Періодичність заміни картриджа в даному випадку з’ясовується виходячи з практики експлуатації.

 

2 етап – знезалізнення

 

На даному етапі з води видаляються розчинене залізо, марганець і деякі гази (сірководень, метан, аміак, вуглекислоти та ін.)

Вода після попереднього очищення подається по трубопроводу на комплекс автоматичної аерації, на вході якого встановлений змішувач (трійник). В змішувач під тиском компресором нагнітається повітря і далі водоповітряна суміш надходить в аераційну колону. В корпусі колони вода перемішуючись, насичується киснем повітря і розчинене залізо окислюється. Завдяки цьому залізо і марганець випадають в осад і надалі остаточно окисляючись, затримуються в товщі фільтруючого елемента знезалізнення. Накопичився на фільтруючому елементі осад видаляється шляхом його промивання у дренаж.

В процесі аерації з води виділяється сірководень, аміак, вуглекислота і разом з надлишком повітря видаляються в атмосферу  через повітровіддільний клапан.

 

3 етап – пом’якшення

 

Видалення з води солей жорсткості (солей кальцію, магнію та деяких важких металів) методом іонного обміну.

Вода, протікаючи через товщу Na-катіонітової смоли, віддає смолі іони кальцію і магнію, в свою чергу смола насичує взамін воду іонами натрію. Тобто
відбувається іонообмінний процес, в результаті якого з води видаляються солі
жорсткості. У міру фільтрування на поверхні смоли накопичуються іони кальцію і магнію, тим самим знижується її робоча обмінна ємність. Для відновлення Na-катіонітової смоли смоли, по команді лічильника води вбудованого в блок управління, виробляється регенерація розчином кухонної солі, заздалегідь приготованим в баку солерозчинника. При цьому промивна вода відводиться в дренаж.

 

4 етап – тонке очищення води

 

Видалення з вже знезалізненої і пом’якшеної води механічних домішок (переважно дрібного фільтруючого елемента), а також її кондиціювання (поліпшення присмаку, запаху, мутності, кольоровості) перед подачею споживачеві.

В якості фільтрів тонкої очистки використовуються патронні фільтри. У даних фільтрах застосовуються різні змінні картриджі, виготовлені з нетканого поліестеру, целюлози, спіненого поліпропілену, поліпропіленової нитки, або гранульованого або спресованого порошку активованого вугілля.

 

5 етап – знезараження води

 

На даному етапі використовуються ультрафіолетові стерилізатори.

При протіканні води вздовж ультрафіолетового випромінювача на мікроорганізми виявляється згубний вплив опромінення.

Обробка води ультрафіолетовий опроміненням – це найбільш ефективний і в теж час простий і економічний спосіб знезараження в порівнянні з іншими методами (хлорування, озонування та ін.)

 

6 етап – питне водопостачання

 

Для цієї мети використовуються побутові системи зворотнього осмосу.

Установка монтується під кухонною мийкою і підключається до трубопроводу холодного водопостачання.

Монтажні роботи з розведення труб водопостачання і підключення сантехнічних приладів

 

Існує два види розводки труб – колекторна і послідовна. 

Перш, ніж почати малювати схему розташування труб і положення точок водораздачі, необхідно визначити яке обладнання планується встановлювати: 

 – кухня: умивальник,, газовий котел, колонка, посудомийна машина тощо. 

– ванна кімната: унітаз, умивальник, ванна, душ, біде, пральна машина тощо.

Навіть, якщо на даний момент немає коштів придбати, наприклад, пральну машину, виводи для її підключення краще змонтувати заздалегідь (щоб потім не прийшлось робити демонтажні роботи і перемонтовувати систему водопостачання). 

 

Послідовна розводка водопроводу 

 

При даній розводці труб монтується одна загальна лінія водопостачання, відгалуження від якої на сантехнічні прибори здійснюється за допомогою трійників.

Плюси:

– відносна дешевизна та швидкий монтаж.

Мінуси:

– можливість того, що знизиться загальний тиск води при водозаборі з декількох сантехнічних приборів.

 

Колекторна розводка труб водопроводу

 

В даному виді розводки труб – на кожен сантехнічний пристрій ведеться окрема лінія трубопроводу від загального колектора.

Плюси:  

– в будь-який момент можна перекрити окремий сантехнічний прибор не відключаючи інший;

– тиск води у всіх точках водопостачання буде одинаковий.

Мінуси:

– вартість матеріалів при колекторній розводці труб буде в 1,5-2 рази більша ніж при послідовній розводці внаслідок збільшення кількості труби, фітингів, запірної арматури тощо.