Пропонуючи монтаж опалення “під ключ”, ми надаємо повний спектр послуг у даній сфері,  

• консультування, проектування, підбір обладнання;

• розрахунок, монтаж систем опалення;  

• пуско-налагоджувальні роботи; 

• сервісне обслуговування. 

Вам потрібна опалювальна система для котеджу, опалення на дачі або опалення на виробництві? Ми будемо раді допомогти у вирішенні цих, а також практично будь-яких інших задач. Наші фахівці гарантують якісний монтаж опалювальної системи “під ключ” будь-якої складності. У нас працюють найдосвідченіші інженери-монтажники, які добре розбираються в сучасних технологіях монтажу інженерних мереж і комунікацій. Тому, якщо Вам знадобиться монтаж системи опалення в приватному або заміському будинку, квартирі або офісі, в приміщенні адміністративного, громадського або промислового типу –  звертайтися до нас прямо зараз.

 

Останні роботи:


 

Вибір котельного обладнання

 

Котли діляться за видами палива на: 

Газові котли.

Це найбільш економічний вид опалювальної системи. Позитивним в даних котлах є простота експлуатації, автоматичне управління. Недоліками є залежність від централізованого постачання газу. Вони обладнані або атмосферним (з відкритою камерою згоряння), або вентиляційним пальником (з закритою камерою згоряння). Розрізняють газові котли з природною і примусовою вентиляцією.

Твердопаливні котли.

Вони влаштовані і працюють за принципом печей і камінів. Але відрізняються від печей тим, що нагрівають не тільки приміщення де знаходяться, а й теплоносій, який проходить через нього. Головною проблемою даних котлів – неможливість автономної роботи, потрібно підтримувати їх роботу приблизно раз на 12-18 годин.

 Електричні котли.

Електричний котел складається з бака з розміщеними в ньому електронагрівачами. Електричні котли безшумні, компактні, екологічно чисті і прості в обслуговуванні, недоліком такого опалювального приладу є велика витрата електроенергії.

• Теплові насоси.

Тепловий насос – це основа системи геотермального опалення. Основними елементами теплового насоса є випаровувач, компресор, конденсатор, терморегулятор і циркулюючий по системі холодоагент. Об’єднані в єдину систему, дані елементи дозволяють забирати низькопотенційне тепло з навколишнього середовища (води, грунту) і перетворювати його на високопотенційне тепло для опалення будівлі та забезпечення гарячого водопостачання.

 Рідкопаливні котли.

Основна їх маса працює на дизельному паливі. Їх недоліками є: підвищений рівень шуму, залежність від електрики, дороговизна паливних матеріалів. 

• Теплові насоси.

 

Вибір труб 

 

При виборі труб для монтажу системи опалення слід виходити з таких факторів: встановлений бюджет, температура і тиск, склад води та інші зовнішні чинники.

Найбільш популярними видами водопровідних труб є: металопластикові, труби із зшитого поліетилену (труби Rehau), поліпропіленові і мідні труби. Для монтажу систем опалення ми рекомендуємо використовувати металопластикові і поліпропіленові труби, для монтажу теплої підлоги – труби із зшитого поліпропілену.

• Металопластикові труби є найшвидшим і недорогим рішенням при монтажі водопроводу. Такі труби відповідають всім необхідним вимогам, вони не піддаються корозії і досить прості в монтажі. Головне пам’ятати, що такі труби бояться надмірних вигинів. Шар металу в таких видах труб може луснути при досить великих вигинах, тому монтаж металопластикових труб повинен виконувати професійний сантехнік. Також варто звернути увагу на якість самої труби, товщину стінки, термін експлуатації. 

 Поліпропіленові труби не схильні до корозії, добре протистоять зовнішнім чинникам і не проводять струм. При роботі з поліпропіленом використовується спеціальний апарат, який може розігріти його до температури плавлення. Фітинг міцно зварюється з трубою, утворюючи досить надійне з’єднання. Термін служби таких труб складає близько 30-50 років залежно від виробника. Однак такий термін служби досягається при умові професійного монтажу.

Труба із зшитого поліетилену (РЕХ) відрізняється лише способом з’єднання і більшою гнучкістю. Такі труби можна розширити за допомогою спеціального апарату і вставити в них фітінг. Після вилучення апарату труба надійно обжимає фітінг. Крім цього труби із зшитого поліетилену володіють малими втратами тепла за рахунок низької теплопровідності, дані труби не найдешевші, але однозначно зможуть забезпечити вам багаторічний спокій

Мідні труби стійкі до високоих температур і тисків, як і нові технології, а часом і перевершують їх. Термін служби мідних труб може досягати 60 -ти років. Але як і інших видів труб, у мідних труб є свої недоліки: висока вартість, електропровідність, а також складність в монтажі. Ще один досить великий недолік це окислення, з роками мідні труби окислюються і поступово частинки труб потрапляють у воду. 

 

Вибір радіаторів

 

Окрім традиційно чавунних радіаторів, ми можемо запропонувати Вам монтаж наступного опалювалього обладнання:

• Алюмінієві радіатори.

Алюмінієві радіатори – елегантні, легкі, з високою тепловіддачею – користуються найбільшою популярністю на ринку. Ці опалювальні прилади є найефективнішими джерелами тепла в приміщенні. Алюмінієві радіатори витримують до 18 атмосфер робочого тиску. Використання сильно розвиненої поверхні у вигляді додаткових тонких ребер, розміщених усередині секції, збільшує ефективну площу теплообсягу до 0,5 кв .м, що підвищує тепловіддачу радіатора. Теплова інерція такого радіатора невелика. Це дозволяє досягати економії теплових ресурсів на 20-30%. Алюмінієві радіатори мають максимальну тепловіддачу – завдяки високій теплопровідності алюмінія.

 • Сталеві радіатори.

Сталевий радіатор являє собою литий виріб з верхнім і нижнім колекторами, і вертикальним каналом.  Він важить набагато менше ніж чавунний радіатор, метал тонкіший, а тому прилад нагрівається набагато швидше. Сталеві радіатори відрізняються низькою ціною і привабливим зовнішнім виглядом, але, на жаль, вони не довговічні. 

• Чавунні радіатори.

Головною перевагою чавунних радіаторів є висока корозійна і абразивна стійкість. Служать вони не менш 50 років. Тепловіддача чавунних радіаторів коливається від 100 до 200 Вт з однієї секції і залежить від типорозміру секції. Чавунні радіатори практично не сприйнятливі до поганої якості теплоносія, що і визначає прихильність до них вітчизняного споживача. Необхідно відзначити, що в останні роки виробники значно поліпшили їх зовнішній вигляд, а вартість залишилася досить низькою. До недоліків їх застосуванням можна віднести тільки необхідність регулярного фарбування.

• Біметалеві радіатори.

Головна особливість біметалевих радіаторів – використання в конструкції сталевих та алюмінієвих деталей. Внутрішній колектор біметалевого радіатора виготовлений з високоміцної сталі, і витримує підвищення тиску в системах опалення. Зовнішня частина біметалевого радіатора виготовлена ​​з легкого алюмінію. Біметалеві радіатори здатні витримувати високий робочий тиск до 35 атмосфер. Завдяки поєднанню в конструкції сталі та алюміні, біметалеві радіатори менш вимогливі до якості і хімічному складу робочої рідини в системі (володіють більшою стійкістю до корозії), бо поєднують високу міцність і максимальну тепловіддачу при мінімальному обсязі теплоносія, мають компактні розміри. Біметалеві радіатори легко монтуються і встановлюються в приміщеннях з автономною або централізованою системою опалення.

 

Водяна “тепла підлога”

Плюси:

• Ефективність.

Система опалення “тепла підлога” є низькотемпературної системою опалення. Тепло піднімається від самої підлоги, і навіть при  температурі теплоносія в системі 35-40 град., в приміщенні буде тепло.

• Температурний комфорт.

Тепло, яке випромінює “тепла підлога”, сприймається у багато разів краще в порівнянні з теплом конвекційним (від радіаторів). 

• Екологічність.

На відміну від опалення радіаторами, в системах «тепла підлога» різко знижується переміщення повітря, що переносить в собі частинки пилу, алергени тощо. 

• Безпека для дітей. 

При використані “теплої підлоги” дитина ніколи не обпечеться, адже це є низькотемпературною системою опалення. Також відсутні гострі кути, так як в радіаторах, тому дана система ідеально підходить для дитячих кімнат. Дітям буде тепло і комфортно, адже тепло  піднімається від підлоги вверх, і безпечно – дитина не обпечеться і не вдариться.

Мінуси:

• Витрати на монтаж.

  Опалення за допомогою “теплих підлог” вигідніше радіаторного опалення. На самому початку, під час монтажу системи витрати великі, але поступово, в ході роботи, вони окуповуються.

 

 

Якщо ви хочете зробити якісний монтаж сантехнічного обладнання з гарантією, зверніться до наших фахівців. Наші сантехніки допоможуть вибрати оптимальне рішення для вас.

Довірте монтаж опалювального обладнання тільки організаціям, які надають гарантії на всі види послуг, а також мають дозвіл на здійснення робіт такого роду.

Також для Вас ми можемо виконати:

• заміну батарей опалення в квартирі;

• заміну стояка опалення у багатоповерховму будинку;

• монтаж водяної або електричної теплої підлоги;

• капітальний ремонт існуючої системи опалення. 

 Довіряючи установку системи опалення будинку нашій компанії, Ви економите свій час, гроші і нерви.